Kariera

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią czegoś wyjątkowego

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Jesteśmy dynamicznym zespołem, zawsze gotowym do podjęcia nowych wyzwań i nieustraszonym w ich realizacji. Sprawdź, jakie stanowiska są aktualnie dostępne i dołącz do nas. Jeśli żadna oferta nie pasuje do Twoich oczekiwań, ale chciałbyś być częścią naszej ekipy, daj nam znać! Gwarantujemy, że na pewno odpowiemy na Twoje zgłoszenie.

Specjalista do spraw marketingu

MARKETING

Stawka: Ustalana indywidualnie
Lokalizacja: Kraków, Warszawa lub zdalnie

Jakie będą Twoje zadania?

  • Tworzenie strategii marketingowych dla naszych klientów.
  • Analiza i rozwinięcie istniejących strategii promocyjnych i marketingowych.
  • Bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży oraz kierownikami projektów – tworzenie kampanii, wsparcie działań handlowych i marketingowych na bieżąco.
  • Organizacja działań marketingowych, inspiracja, rozwijanie i motywowanie zespołu w celu osiągnięcia wyznaczonych celów.

Co oferujemy w zamian?

  • Pracę z doświadczonym, ambitnym i otwartym zespołem specjalistów przy projektach, które dają możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Możliwość wpływu na kształtowanie długoterminowej strategii rozwoju firmy i klientów.
  • Partnerstwo w rozwoju i budowaniu marek.
  • Świadome podejście do marketingu i realizacja długoterminowych działań promocyjnych.
  • Dostęp do wysokiej jakości sprzętu.
  • Elastyczne godziny pracy.

Prześlij do nas CV jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami marketingowymi oraz wspieraniu budowy marki w różnych branżach.
  • Potrafisz tworzyć, a następnie wdrażać zaawansowane strategie marketingowe oraz przeprowadzać audyty marketingowe.
  • Jesteś proaktywny i masz wiele cennych pomysłów, które koncentrują się na osiąganiu celów i skuteczności.
  • Śledzisz najnowsze trendy i posiadasz wiedzę na temat narzędzi reklamowych oraz analitycznych.
  • Potrafisz wyznaczyć odpowiednią drogę rozwoju i zorganizować pracę zespołu, jednocześnie będąc otwartą i nastawioną na współpracę osobą.
  • Cenisz pracę zespołową i masz przyjazne podejście! :)

Junior Backend Developer

PROGRAMOWANIE

  • Współpraca z zespołem frontendowym i graficznym.
  • Udział w wewnętrznych spotkaniach projektowych.
  • Wdrażanie oraz realizacja projektów na podstawie projektów graficznych, wykorzystując najnowsze technologie, narzędzia i doświadczenie.

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i doskonalenia umiejętności.
  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w agencji interaktywnej, która oferuje szerokie możliwości.
  • Sprzęt wysokiej klasy.
  • Możliwość rozwoju w dynamicznym zespole.

  • Znasz język PHP
  • Znasz HTML oraz CSS
  • Posiadasz podstawową znajomość języka JavaScript
  • Posiadasz podstawową znajomość relacyjnych baz danych (np. MySQL)

Mile widziane dodatkowo:

  • Znajomość framework’a Laravel
  • Znajomość technologii LiveWire
  • Znajomość Alpine.js

Skontaktuj się z nami już teraz!

Nie zwlekaj dłużej, napisz do nas i zwiększ swoją widoczność w internecie.